Шановний користувач, звертаємо Вашу увагу на те, що проставлення знака «галочка» означає, що Ви ознайомлені та погоджуєтесь з умовами використання сайту sweet-baby.com.ua. Проставлення знаку «чекбокс», а також використання сайту swee-baby.com.ua є Вашою беззастережною згодою з усіма умовами, зазначеними в цій публічній оферті та прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов’язковою до виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту sweet-baby.com.ua

ВИЗНАЧЕННЯ ТА ТЕРМІНИ

1. Сайт – web-сайт, що належить Власнику сайту та має адресу в мережі Інтернет sweet-baby.com.ua, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку обраного товару.

2. Користувач (Ви) – фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, має повну дієздатність, використовує даний сайт та/або його окремі інструменти, погодилася з умовами Публічної оферти та виконала всі її умови, описані нижче.

3. Покупець – Користувач, який оформив замовлення на сайті sweet-baby.com.ua

4. Адміністрація сайту – адміністрація інтернет-магазину sweet-baby.com.ua.

5. Угода – це публічна оферта, включаючи всі її умови.

6. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари, які можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація сайту, так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар. Особисті дані продавця зазначаються в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцю).

7. Товар – товари, інформація про які розміщена на Сайті.

8. Замовлення – звернення користувача через Сайт та/або за допомогою дзвінка до Продавця з проханням здійснити замовлення обраного товару.

9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення користувача.

10. Одержувач – особа, зазначена Платником у формі замовлення як особа, уповноважена отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

11. Пропозиція – відомості про товари, розміщені Продавцем на Сайті, які включають інформацію про товар, його особливості, ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією щодо можливих умов замовлення товару.

12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.

1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ УГОДИ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання сайту та можливість передачі товарів Користувачеві.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти сайту, Користувач вважається беззастережним і таким, що безумовно приймає (акцептує) пункти цієї Угоди.

Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Угоди (відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій щодо продажу товарів Продавцем.

1.4. Інформація про товар відображається на сайті sweet-baby.com.ua та є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена та доповнена Адміністрацією в будь-який час без попереднього повідомлення користувача. Будь-яка інформація про товар продавця, умови акції, ціну товару, та будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті. Адміністрація сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті sweet-baby.com.ua.

1.5. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через телефонний дзвінок. Заповнення форми Замовлення вважається офертою користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару за умов, зазначених у відповідній Пропозиції.

1.6. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, що засвідчують прийняття оферти користувача, а саме: фактично відвантажив товар, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.7. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах пiсля отримання оферти Користувача. У такому разі ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та/або Одержувачем товару за умов, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту одержання товару Покупцем.

1.8. Узгодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне одержання товару покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.9. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення тощо, відправлених Продавцем та/або Адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.10. Доставка товару здійснюється:

  • компанією-експедитором ТОВ «Нова Пошта» шляхом адресної доставки Користувачеві або доставки до відділення «Нової Пошти» за рахунок Користувача з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем;
  • компанією-експедитором АТ «Укрпошта» шляхом адресної доставки Користувачеві або доставки до відділення «Укрпошта» за рахунок Користувача з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем;
  • самостійним вивезенням товару клієнтом з магазину

Якщо у населеному пункті відсутнє відділення компанії-експедитора, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населений пункт, у якому є відділення компанії-експедитора.

1.11. Моментом отримання товару Отримувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт приймання-передачі, декларація на пересилання, товарно-транспортна накладна тощо) або фактичне отримання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, які свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні товару Отримувач зобов’язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт приймання-передачі) та, у разі проблем, на місці пред’явити претензії до служби доставки. Продавець не несе відповідальності за дії компанії перевізника.

1.12. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач надає згоду на отримання інформації про товар через дистанційний зв’язок. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав усі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

2. Відповідальність сторін

2.1. Як Користувач Сайту, Ви гарантуєте не вдаватися до будь-яких дій, що порушують законодавство України, норм міжнародного права та дій, які можуть порушити нормальне функціонування сайту.

2.2. Користувач зобов’язаний своєчасно пpоінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки користувача третіми особами. Для інформування користувач має звернутись до Адміністрації Сайту.

2.3. Користувач дає свою згоду на використання та обробку персональних даних користувача відповідно до чинного законодавства України.

2.4. Приймаючи умови Угоди, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності сайту, а також з умовами цієї Угоди.

2.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- та дієздатним, а також у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим нормам моралі та моральності.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальності за процеси процесингових центрів.

2.8. Власник сайту не несе відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщено сайт, доступність сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

2.9. Продавець не несе відповідальності за дії перевізника, у тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.

2.10. Відповідальність продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від замовлення товару та вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

2.11. Користувач відповідає за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректна, неточна та/або неправильна вказівка даних у Замовленні призвела до додаткових витрат Продавця, пов’язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачі товару невірному Одержувачу, всі пов’язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником як оплата товару. Користувач зобов’язаний надати  всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

3. Інші умови

3.1. Користувач має право призначити Одержувачем замовленого товару третю особу. У цьому випадку Одержувач зобов’язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації одержувача та доставки товару. На відносини сторін, у разі, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

3.2. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсною скасовує дію Угоди в іншій частині та не знімає з користувача сайту зобов’язань, прийнятих під час реєстрації.

3.3. Усі права на Сайт в цілому та на використання мережевої адреси (доменного імені) sweet-baby.com.ua належать Власнику сайту.

3.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті Адміністрація сайту та/або Продавець надсилатиме на електронну адресу Користувачів листи та/або повідомлення, у тому числі рекламного характеру. Водночас Сайт зобов’язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

3.5. Вказуючи номер мобільного телефону у формах на сайті Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від сайту, зокрема рекламного характеру. У разі наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися до Адміністрації сайту.

3.6. Користувачеві забороняється розміщувати контент користувача, заборонений чинним законодавством та/або суперечить морально-етичним нормам суспільства.

3.7. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збирання та обробку (накопичення, зберігання, відновлення, використання, розповсюдження, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів у сфері рекламних та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (розповсюдження) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським та кур’єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.8. Користувач ознайомлений та погоджується з умовами цієї угоди.

X